Sivas Parlak Zemin Kaplama Epoksi

25.10.2019
344
Sivas Parlak Zemin Kaplama Epoksi

Epoksi, birçok olumlu özelliğe sahip yapıştırıcı olarak kullanılan kimyasal reçinedir. Zemin kaplamada çok tercih edilen bir üründür. Çünkü epoksi zemin, fiziksel darbelere ve kimyasal çözücülere karşı dayanıklı ve geçirimsiz olduğu için sık olarak tercih edilmektedir. Özelliklerini zamanla kaybetmediğinde dolayı da uzun yıllar kullanılabilir. 

Epoksi Zemin Kaplama Nedir?

Epoksi zemin kaplama uygulama süresi kısa olan ve uygulandığı alanlarda çok şık ve modern bir görünüm sağlamaktadır. Alkaliye, asite ve suya karşı oldukça iyi bir şekilde direnç gösterir. Hijyeniktir. Kokusu yoktur. Aşınma ya da sürtünmeye karşı dayanıklı olmasının yanında yüzeyi kaymaz. Kir tutmadığı için insanlar tarafından tercih edilmektedir. Firmamız bünyesinde sizlere epoksi zemin kaplama hizmeti vermekteyiz. Epoksi zemin kaplama işlemimizde epoksiler sıvı halden katı hale geçer ve yaklaşık 1 günde kurumaya başlar. Yaptığımız uygulamalar sonucunda da 1 hafta içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Epoksi zemin kaplama yanında epoksi zemin boyası hizmeti de vermekteyiz. İstediğiniz rengi sertleştirici ve reçineler kullanarak elde ederek kullanıma sunuyoruz.

Epoksi Zemin Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Epoksi zemin kaplama otoparklarda, depolarda, spor salonlarında, steril odalarda, nükleer enerji tesislerinde, motor ve uçak bakım atölyelerinde, hastanelerde kullanılmaktadır.

Firmamız bünyesinde spor alanları için zemin uygulamaları, poliüretan zemin kaplama uygulamaları ve üç boyutlu epoksi zemin uygulamaları yapmaktayız. Kullandığımız su geçirmez zemin boyası ile ürünlerimiz uzun ömürlü olup oldukça ekonomiktir. Dekoratif amaçla kullanılmak istendiğinde oldukça geniş bir renk yelpazesi de bulunmaktadır. 

Uygulamalarımızda kullandığımız ürünler bakteri oluşmasını da engelleyerek sağlığınızı olumlu etkiler. Bunun yanında kolay temizlenebilme özelliği de vardır. Kullanan her müşterimiz ne kadar tasarruflu bir ürün olduğunu görecektir. Kaplattırmak istediğiniz alan çatlak ya da kırıksa yaptığımız uygulama ile bu bölgeler tamamen dolmaktadır ve zemininiz pürüzsüz bir görünüme kavuşmaktadır.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyat

Merkez şube Sivas olmak üzere epoksi yer kaplama alanında müşterilerimize hem uygulama hem de satış hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız epoksi zemin kaplama fiyat açısından da müşterilerimiz için de oldukça uygundur. Yaptığımız işlerde her zaman kaliteyi ön planda tuttuğumuz için ürünlerimizi maksimum verimlilikle kullanma şansına sahipsiniz. 

ETİKETLER: , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.