Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Tek Yapı Mühendislik ve İnşaat

1999 senesinden günümüze dek TEK YAPI MUHENDİSLİK ve İNŞAAT faaliyetlerini titizlikle, başarıyla, ilk günkü şevk ve heyecanla devam ettirmektedir. Kurulduğu günden bugüne geçen 21 yılda tecrübesi ile sektörel alanında etkin ve başarılı olarak hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz müşterinin ihtiyacı doğrultusunda yatırım projesini tasarlayıp,kararın oluşturulmasına ilişkin uygun maliyet analizleri ile yatırım kararını destekleyecek ve yatırıma yönelik tasarım ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayacak biçimde birinci sınıf iş üretmek. Teknik personelimizle imalatı bir eser özelliğinde yapabilme ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulup sürekliliğin sağlanması, başlıca vizyonumuzdur.

Neler Yapıyoruz

Yaptığı işlerde iş üretim kalitesini ön planda tutan firmamız,inşaat sektörü ve endüstriyel zemin kaplama alanında uzmanlaşmış olup, bu alanda bölgemizin sayılı kuruluşlarından birisi olmayı pek çok kez başarırken,bir çok önemli,büyük çapta Hastane, Fabrika’lar, Stadyum, A.V.M  ve Benzinlik’ler gibi tesisler dahil,muhtelif projelerde yer almıştır.       

Hemen Arayın ve Teflif Alın

Sivas ve Gaziantep ‘te Hizmet Veren. Firmamızdan En Uygun ve En Kaliteli Hizmet İçin Teklif Alın

TEK YAPI olarak aynı anda pek çok şantiyede,  inşaat sektöründe emin adımlarla yol alan, sektörün büyük ve köklü kurumlarıyla da bir çok projede beraber yer alan firmamız, teknik bilgisi ile kazanımlarını mühendislik ve endüstriyel zemin kaplamanın bir çok dalında başarıyla hayata geçirmektedir.